ABABSverige
ABAB Sverige ABAB Sverige

Vi jobbar internationellt och betjänar lokalt

Välj ditt eget område nedan. Med ett klick hittar du din lokala kontakt.

Stockholm

Jörgen Söderström Regionchef 070 266 21 10 jorgen@ababsverige.se
David Sartoni Projektledare 070 266 48 90 david.s@ababsverige.se
Kenneth Herrestedt Projektledare 070 366 07 36 kenneth@ababsverige.se

KONTOR, STOCKHOLM

Katrineberg 5
137 91 Västerhaninge

Gävle

Christoffer Norell Regionchef 073 671 73 02 christoffer@ababsverige.se
Kim Hammar Projektledare 070 266 14 22 kim.h@ababsverige.se
Tobias Karlsson Projektledare 070 366 15 16 tobias@ababsverige.se
Cristoffer Östlund Projektledare 070 266 17 08 cristoffer@ababsverige.se
Marco Prieto Projektledare 070 266 17 09 marco@ababsverige.se

Umeå

Pontus Larsson T.f. Regionchef, Projektledare 070 266 48 14 pontus@ababsverige.se

KONTOR, UMEÅ

Stöcksjö Kustväg 26
905 80 Umeå

SKELLEFTEÅ

Marko Härkönen Platschef 070 266 02 77 marko.harkonen@ababsverige.se

Stålvägen 1
931 36 Skellefteå

Nikolaj Murikoff VD 070 266 45 92 nikolaj.murikoff@ababsverige.se
Kim Lund Affärschef 070 266 48 40 kim@ababsverige.se
Charlotta Tegelberg Ekonomichef 070 266 01 22 charlotta@ababsverige.se
Annie Älveborn Ekonomiassistent 070 366 90 66 annie@ababsverige.se
Tom Lund Logistik/transport 076 896 63 83 tom@ababsverige.se
Rikard Björk Teknisk designer 070 428 03 50 rikard@ababsverige.se

HUVUDKONTOR, SKUTSKÄR

Myrhagsgatan 4
814 40 Skutskär

ANSTÄLLNING

För att söka jobb på ABAB, skicka ett mail med ditt C.V.
till: info@ababsverige.se

Växel: 010-333 33 50

Kontakt

Fyll i kontaktuppgifter och skicka ett mail till oss.

Kiitos yhteydenotostasi

Vi kommer att kontakta dig så snart som möjligt

Välj bland nedanstående:

Plats:

Behövliga tjänster:

Tidsplaner:

Meddelande:

Jag vill bli kontaktad eftersom:

Fel