ABABSverige
ABAB Sverige

Kontakt

Vi jobbar internationellt och betjänar lokalt
Ta del av våra kontaktuppgifter nedan. Bakom ett klick hittar du din lokala kontaktpersons telefonnummer och adresserna till våra depåer.

info@ababsverige.se
Tel: 010-33 33 350 
 

Huvudkontor, Skutskär

Myrhagsgatan 4
814 40 Skutskär
 

Kontor, Stockholm

Katrineberg 5
137 91 Västerhaninge
​​​​​

Umeå

Stöcksjö Kustväg 26
905 80 Umeå
 

Anställning

För att söka jobb på ABAB, skicka ett mail med ditt C.V.
till: info@ababsverige.se

Namn Titel Telefonnummer Epost
Kim Lund VD 070 266 48 40 kim@ababsverige.se
Charlotta Tegelberg Ekonomichef 070 266 01 22 charlotta@ababsverige.se
Annie Älveborn Ekonomiassistent 070 366 90 66 annie@ababsverige.se
Tom Lund Logistik/transport 076 896 63 83 tom@ababsverige.se
Christoffer Norell Regionschef, Gävle 073 671 73 02 christoffer@ababsverige.se
Jörgen Söderström Regionschef, Sthlm 070 266 21 10 jorgen@ababsverige.se
Kristofer Lidberg Regionschef, Umeå 073 040 02 40 kristofer@ababsverige.se
Kim Hammar Projektledare, Gävle 070 266 14 22 kim.h@ababsverige.se
Tobias Karlsson Projektledare, Gävle 070 366 15 16 tobias@ababsverige.se
Cristoffer Östlund Projektledare, Gävle 070 266 17 08 cristoffer@ababsverige.se
Marco Prieto Söderhäll Projektledare, Gävle 070 266 17 09 marco@ababsverige.se
David Sartoni Projektledare, Sthlm 070 266 48 90 david.s@ababsverige.se
Kenneth Herrestedt Projektledare, Sthlm 070 366 07 36 kenneth@ababsverige.se
Rikard Björk Konstruktör/ projekt-ledare, Umeå 070 428 03 50 rikard@ababsverige.se

Kontakt

Fyll i kontaktuppgifter och skicka ett mail till oss.

Kiitos yhteydenotostasi

Vi kommer att kontakta dig så snart som möjligt

Välj bland nedanstående:

Plats:

Behövliga tjänster:

Tidsplaner:

Meddelande:

Jag vill bli kontaktad eftersom:

Fel